אודותינו

הסיפור האישי של חיים

מאז ומתמיד אהבתי לנהוג. לא משנה לאן, לא משנה באיזו שעה, נהיגה תמיד גרמה לי להרגיש חופשי. עוד כילד, הייתי מבלה שעות על גבי שעות על טרקטור בחווה של סבא שלי, חולם על היום שבו אוכל לנהוג ברכב משלי ולגלות את העולם הגדול.

כשהתבגרתי, הפכתי את החלום למציאות. עבדתי קשה, חסכתי כסף, ובסופו של דבר רכשתי את רכב השליחויות הראשונה שלי. בהתחלה, עבדתי לבד, נוסע ברחבי הארץ ומספק סחורות ללקוחות קטנים וגדולים כאחד. הייתי עובד שעות ארוכות, לפעמים גם בלילות, אבל לא היה אכפת לי. נהניתי מכל רגע, מהתחושה של להיות אחראי על גורלי ומהאתגר של בניית עסק משלי.

עם הזמן, העסק שלי גדל. גייסתי עובדים נוספים, רכשתי עוד רכבים, והרחבתי את פעילותי לכל רחבי הארץ. לא היה קל, היו קשיים לאורך הדרך, אבל לא ויתרתי. ידעתי שיש לי פוטנציאל להצליח, וידעתי שאני רוצה להפוך את חברת השליחויות שלי למובילה בתחומה.

היום, אני גאה לומר שהצלחתי. חברת השליחויות שלי היא אחת החברות הגדולות והמצליחות בישראל. יש לנו צוות של מאות עובדים, צי של אופנועים ורכבים חדשים, ואנחנו מספקים שירותים למגוון רחב של לקוחות, החל מחברות קטנות ועד תאגידים בינלאומיים.

מוזמנים ליצור איתנו קשר ולקבל שירות מכל הלב!

אודותינו - משלוח מהיר

אנו כאן לשירותכם!

אנו עומדים לרשותכם בכל שעה (24/7), עונים לכל קריאה במהירות ובזמינות מרבית. התקשרו ואנחנו מגיעים הכי מהר שאפשר! לכל שאלה, פנייה, הזמנה ובקשה, צוות המומחים שלנו ישמח לספק לכם מענה מקצועי ושירות איכותי ביחס אישי ואדיב.

שירותי משלוח מהיר: